Zespół Szkół nr 52 - 01
Zespół Szkół nr 52 - 02
Zespół Szkół nr 52 - 03
Zespół Szkół nr 52 - 04
Zespół Szkół nr 52 - 05
Zespół Szkół nr 52 - 06
Zespół Szkół nr 52 - 07
Zespół Szkół nr 52 - 08
Zespół Szkół nr 52 - 09
Zespół Szkół nr 52 - 10
Zespół Szkół nr 52 - 11
Zespół Szkół nr 52 - 12
Zespół Szkół nr 52 - 13
Zespół Szkół nr 52 - 14
Zespół Szkół nr 52 - 15
Zespół Szkół nr 52 - 16
Zespół Szkół nr 52 - 17
Zespół Szkół nr 52 - 18
Zespół Szkół nr 52 - 19
Zespół Szkół nr 52 - 20
Zespół Szkół nr 52 - 21
Zespół Szkół nr 52 - 22
Zespół Szkół nr 52 - 23
Zespół Szkół nr 52 - 24
Zespół Szkół nr 52 - 25
Zespół Szkół nr 52 - 26
Zespół Szkół nr 52 - 27
Zespół Szkół nr 52 - 28
Previous Next

 

0001

 

0002

          Kochani zachęcamy Was do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez naszą wolontariuszkę Różę z klasy 6d na temat schronisk dla zwierząt:
     https://prezi.com/view/h6c3T6qP03QipW49cqBR/
Zbiórka karmy trwa do końca maja w SP263

 

Plakat  przygotowany przez Adama z 6d

          Z wielką radością informujemy, że w XI edycji Warszawskiego Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 6b Nina Głogowska. Spośród ponad 240 przesłanych z całej Polski prac wśród nielicznych nagrodzonych znalazła się nasza Ninka.

                                                                                                                                               Gratulujemy!

          Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Bielańskiego Konkursu Multimedialnego „Literaccy patroni roku" ‒ Edycja 2021:

I miejsce ‒ Klara Wojasińska (klasa 6a) za prezentację o Cyprianie Kamilu Norwidzie

III miejsce ‒ Maciej Jastrzębski (klasa 6a) za prezentację o Stanisławie Lemie.
                                                                                     Gratulujemy!!!

              Drodzy uczniowie/rodzice/nauczyciele!

Z przyjemnością przekazuję wyniki ogólnopolskiej olimpiady j. angielskiego, w której uczestniczyło 33 uczniów z klas 4-8.

Dla najlepszych olimpijczyków organizator przyznawał następujące nagrody:

Miejsce 1: Grawerowany dyplom, nagroda książkowa

Miejsca 2-5: Dyplomy laureata oraz nagrody książkowe

Miejsca 6-10: Dyplomy laureata

Uczniowie wyróżnieni:

KLASA 4

Albert Mościcki 4a Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Ksawery Gąsiorowski 4a Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Patryk Biegański 4c Dyplom laureata

KLASA 5

Igor Cygarowski 5a Dyplom laureata

Zofia Pisarek 5b Dyplom laureata

KLASA 6

Piotr Bień 6a Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Ewa Kondratiuk 6b Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Dipont-Wasilewska 6c Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Tarek Fridhi 6b Dyplom laureata

Piotr Pieńkowski 6c Dyplom laureata

Zuzanna Kiczyńska 6c Dyplom laureata

KLASA 7

Oliwia Mikołajczyk 7c Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Kinga Kordziak 7c Dyplom laureata

Bartosz Mamaj-Babijczuk 7b Dyplom laureata

KLASA 8

Igor Kotulski 8b Dyplom laureata

           Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uznania za udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.